Výkup olova Nová Bystřice - olovo výkup

Výkup olova Nová BystřiceOlovo: Je to měkký a velice toxický kov. Vyznačuje se nízkým bodem tání (zhruba 320 °C). Olovo se používá pro výrobu automobilových akumulátorů. Z olova se také vyrábějí mohutné konstrukce zabraňující v elektrárnách a nemocnicích úniku záření olovo má samozřejmě mnohem více dalších využití v celém průmyslu.

Výkup olova za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup olova po celé České Republice včetně města Nová Bystřice. Výkup olova provádíme u materiálů vážících 1 kg až několik desítek tun. Provádíme výkup olova v této podobě: olověné destičky, plechy z olova, trubky a tyče z olova, olověné akumulátory a mnoho dalších nejmenovaných polotovarů z olova.

Cena za výkup olovaJak výkup olova s naší firmou probíhá?

Princip je jednoduchý. Zavoláte nám na naše telefonní číslo. Poté se vzájemně domluvíme na lokalitě, v jaké si budete přát výkup olova vykonat. Do telefonu budeme potřebovat také uvést, jaké máte množství materiálu pro výkup olova, a v neposlední řadě se domluvíme na přibližném čase pro výkup olova. Naši zaměstnanci jsou schopni přijet a učinit výkup olova v oblasti Nová Bystřice a ve všech našich městech v ČR do 12 - 24 hodin. Před příjezdem na místo pro výkup olova vás vždy s dostatečnou časovou rezervou informujeme. Po příjezdu provedou naši specialisté kontrolu materiálu pro výkup olova pomocí spektrometru, díky němuž budou schopni určit přesné ceny za výkup olova. Poté se materiál zváží a následně se provede platba za výkup olova.

Jaká je cena za výkup olova?

Cena za výkup olova v lokalitě Nová Bystřice a po celé ČR se určuje převážně podle druhu materiálu a kvality. V některých případech stanovujeme vyšší ceny za výkup olova a to zejména v případě velkého množství materiálu, nebo pokud je nám dodáno kvalitní složení materiálu pro výkup olova

Aktuální ceník za výkup olova si můžete vidět zde:

Název Množství Cena
Olovo - kusové, měkké 1 kg 24 Kč
Olovo - mašle, mastné, nečistoty 1 kg 22 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 01.06.2014.

Výkup olova Nová Bystřice: Naše společnost Monaxa provider s.r.o. nabízí výkup olova od pondělí do neděle. Jsme dostupní ve všech krajích po celé České Republice.

Kontaktovat nás můžete na:

telefonní číslo: +420 722 086 304,
nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam všech měst pro výkup olova

Kontaktujte nás

Monaxa Provider s.r.o.
+420 722 086 304
info@vykuptechnickehostribra.cz

Navštivte také:

Copyright © 2014 vykuptechnickehostribra.cz // všechna práva vyhrazena.
Katalog - topných paliv

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma