výkup olova

Výkup olova

Naše firma vykupuje olovo od 1 kilogramu. Výkup olova u nás navíc probíhá po celém území ČR. Kontaktujte nás pro více informací ZDE

Výkup olova

Olovo: Je to měkký a velice toxický kov. Vyznačuje se nízkým bodem tání (zhruba 320 °C). Olovo se používá pro výrobu automobilových akumulátorů. Z olova se také vyrábějí mohutné konstrukce zabraňující v elektrárnách a nemocnicích úniku záření olovo má samozřejmě mnohem více dalších využití v celém průmyslu.

Výkup olova za vysoké ceny po celé ČR

Nabízíme výkup olova po celé České Republice. Výkup olova provádíme u materiálů vážících 1 kg až několik desítek tun. Provádíme výkup olova v této podobě: olověné destičky, plechy z olova, trubky a tyče z olova, olověné akumulátory a mnoho dalších nejmenovaných polotovarů z olova.

Jak výkup olova s naší firmou probíhá?

Princip je jednoduchý. Zavoláte nám na naše telefonní číslo. Poté se vzájemně domluvíme na lokalitě, v jaké si budete přát výkup olova vykonat. Do telefonu budeme potřebovat také uvést, jaké máte množství materiálu pro výkup olova, a v neposlední řadě se domluvíme na přibližném čase pro výkup olova. Naši zaměstnanci jsou schopni přijet a učinit výkup olova ve všech našich městech v ČR do 12 - 24 hodin. Před příjezdem na místo pro výkup olova vás vždy s dostatečnou časovou rezervou informujeme. Po příjezdu provedou naši specialisté kontrolu materiálu pro výkup olova pomocí spektrometru, díky němuž budou schopni určit přesné ceny za výkup olova. Poté se materiál zváží a následně se provede platba za výkup olova.

Olovo:

Výkup olovaCena olovaOlovo

Jaká je cena za výkup olova?

Cena za výkup olova se určuje převážně podle druhu materiálu a kvality. V některých případech stanovujeme vyšší ceny za výkup olova a to zejména v případě velkého množství materiálu, nebo pokud je nám dodáno kvalitní složení materiálu pro výkup olova

Aktuální ceník za výkup olova si můžete vidět zde:

Název Množství Cena
Olovo - kusové, měkké 1 kg 24 Kč
Olovo - mašle, mastné, nečistoty 1 kg 22 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 01.06.2014.

Naše společnost Monaxa provider s.r.o. nabízí výkup olova od pondělí do neděle. Jsme dostupní ve všech krajích po celé České Republice.

Kontaktovat nás můžete na:

telefonní číslo: +420 722 086 304,
nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Seznam všech měst pro výkup olova

Kontaktujte nás

Monaxa Provider s.r.o.
+420 722 086 304
info@vykuptechnickehostribra.cz

Navštivte také:

Copyright © 2014 vykuptechnickehostribra.cz // všechna práva vyhrazena.
Katalog - topných paliv

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma